^
Atgal

4 dalykai, kurie turi atsirasti tavo CV 2018-aisiais

Nenumaldomai artėjame link 2018-tųjų - ne tik naujųjų kalendorinių, bet ir prie naujųjų darbo metų. Įmonės be pertraukų dėlioja strateginius planus, planuoja darbuotojų apimtis, tad natūralu, kad darbuotojų paieška naujųjų metų pradžioje išauga. Tačiau reikėtų atminti, kad savo naują CV turi pasiruošti ir Tu. Šį kart patariame Tau - kaip atsinaujinti CV, kad jis taptų patrauklesniu 2018-aisiais?


1. Susikurk individualų dizainą

 

Kuo toliau, tuo labiau darbdaviai ieško CV, kurie išsiskirtų ir iš karto papasakotų daugiau informacijos apie žmogų nei įprasta. Individualus CV stilius, dizainas gali parodyti Tavo kūrybiškumą, estetikos supratimą. Be to, nebus taip sunku - internete gali rasti pačių įvairiausių šablonų arba pabandyti susikurti savąjį. Atmink - jei tavo norimas darbas yra konservatyvesnis, bendravimo tonas su kolegomis ir vadovai itin oficialus - super kūrybiško CV rekomenduojame nesiųsti.

 

2. Padaryk CV aiškiai skaitomą

Menka paslaptis, kad į vieną darbo poziciją darbdavys gauti nuo kelių iki kelių šimtų kandidatų CV, o laiko jiems visiems perskaityti - labai mažai. Jei nori užsitikrinti, kad tavo CV būtų perskaitytas, padaryk jį aiškiai skaitomą. Palik tik esminius sakinius, išskirk juos punktais. Tarp pastraipų palik didesnius tarpus - taip tekstas vizualiai atrodys lengviau skaitomas ir trumpesnis.

 

3. Venk detalaus darbo pareigų aprašymo

Jeigu ankščiau prie kiekvienos savo patirties detaliau aprašydavai kokioje pozicijoje dirbai. Deja, to nebereikia. Gali trumpai, keletu žodžių, nupasakoti savo atsakomybes, didžiausius pasiekimus.

 

4. Kontaktai - matomoje vietoje

Labai svarbu, kad perskaičius Tavo CV, sulauktum skambučio ir būtum pakviestas į darbo pokalbį. Kaip bebūtų keista, viena iš problemų, su kuria susiduriame skaitydami kandidatų CV - problematiška kontaktų nurodymo vieta. Kontaktai, tokie kaip Tavo telefono numeris, elektroninis paštas turėtų aiškiai matytis ir būti CV viršuje - t.y. pradžioje. Jeigu savo kontaktus nurodysi kažkur apačioje po viso teksto, Tavo kontaktai liks nepastebimi.

 
Jei manote, kad šis įrašas gali būti įdomus jūsų draugams ar kolegoms, pasidalinkite su jais. Ačiū!