^
Atgal

Ką privalote padaryti iki metų pabaigos?

Metams skaičiuojant paskutines dienas, tikriausiai nesinori pasitikti naujųjų metų su begale nebaigtų darbų. Norint darbingai ir be streso pasitikti 2017-tuosius, reikėtų atlikti keletą esminių užduočių ir susitvarkyti nebaigtus dalykinius bei kasdienius reikalus. Pateikiame rekomendacijas, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ir kam reikėtų skirti daugiausiai laiko paskutinėmis metų dienomis, kad naujųjų metų pradžia būtų sėkminga.

Atsinaujink CV
Vis dar neturi svajonių darbo vietos? O gal ieškai geresnės pozicijos? Gruodžio mėnuo pats laikas atsinaujinti savo gyvenimo aprašymą. Ateinantys naujieji metai su savimi atneša ir naujas verslo tendencijas, o darbdavių poreikiai ir reikalavimai taip pat kasmet keičiasi. Pasidomėk naujausiais darbdavių interesais ir norais čia. Radai sau tinkančius kriterijus? Tuomet nepamiršk įtraukti jų į atnaujintą gyvenimo aprašymą.

Atsinaujink darbo erdvę
Jeigu jauti, kad tavo darbo stalui reikia pokyčių – pirmyn į prekybos centrą. Pasirūpink originaliu paveikslu, kalendoriumi ar žaliaisiais augalais. Šiek aksesuarai suteiks tavo darbo vietai žavesio, jausies kaip namie ir kas rytą darbingai nusiteikęs praversi darbovietės duris. Jei nenori išsiskirti vienas – pasiūlyk savo kolegoms nedidelėmis smulkmenomis atsinaujinti darbo vietą. Dienraštis entrepreneur.eu siūlo keletą ypatingų idėjų darbovietės atnaujinimui.

Planuok 2017-ųjų metų tikslus
Šventinis žiemos periodas – pažadų metas! Prieš planuojant naujus iššūkius ir siekius, peržvelk savo praeitų metų tikslų sąrašą, ar juos visus pavyko įgyvendinti. Jei viską atlikai – sveikiname, o jei ne – nepamiršk šių tikslų ir įtrauk juos į naują planą. Juk geriau vėliau nei niekada! Gal viena iš tavo siekiamybių bus susirasti svajonių darbą? Jei taip – pažiūrėk, ką daryti, kad darbo paieškos būtų kuo efektyvesnės.

Tobulink savo įgūdžius
Įvairūs kvalifikacijos kėlimo ar įgūdžių tobulinimo kursai pasiekė savo piką. Jų gali rasti pačių įvairiausių nuo amatininko iki socialinių tinklų administravimo. Paaukok dalį savo laiko naujų kursų paieškai – gal atrasi naują mėgiamą sritį, o gal pagilinsi jau turimas tave dominančios srities žinias? Jei dar neturi idėjų – pradėk nuo karjerosplanavimas.lt siūlomų praktinių kvalifikacijos kėlimo praktinių užsiėmimų!

 

Jei manote, kad šis įrašas gali būti įdomus jūsų draugams ar kolegoms, pasidalinkite su jais. Ačiū!